معرفی ها

گربه ها از چه چیزی متنفر هستند؟

بیشتر افراد فکر می کنند که گربه ها از همه چیز متنفر هستند. با این حال، دوستداران گربه می دانند که اینطور نیست و چیزهای زیادی وجود دارد که گربه ها دوست دارند، مانند چرت زدن، حمله به نقاط قرمز و مزاحم. در این بین موارد خاصی نیز وجود دارد که برخی از گربه ها دوست ندارند. با خواندن این مطلب، اطلاعات بیشتری در مورد چیزهایی که گربه ها دوست ندارند و در مورد چگونگی ایجاد راحتی گربه در خانه خواهید دانست.

بوی خاص

حس بویایی گربه بسیار قدرتمندتر از ما است، بنابراین برخی از رایحه ها ممکن است برای گربه ما غیرقابل تحمل باشند. گربه ها می توانند از گیاهان، میوه ها و رایحه های خانگی مانند صابون، دئودورانت ها، خوشبو کننده های هوا و… متنفر باشند. بوی رایجی که گربه ها نمی توانند تحمل کنند:

  •     خاک بستر کثیف
  •     میوه هایی از خانواده مرکبات
  •     مواد غذایی فاسد
  •     فلفل
  •     برخی گیاهان، مانند رزماری، آویشن، نعناع، سرکه

توجه بیش از حد یا کم توجهی

توجه بیش از حد یا خیلی کم به گربه، جزو چیزهایی است که گربه ها از آن متنفر هستند. بعضی اوقات بچه گربه شما می خواهد تنها بماند، در این صورت، آنها یک مکان آرام برای استراحت پیدا می کنند. اگرچه بیشتر اوقات آنها برای ابراز عشق و محبت دنبال شما می گردند.
بروز محبت به حیوان خانگی، پیوند بین شما و گربه را تقویت می کند. بنابراین بسیار مهم است که به آنها توجه کنید.

لمس شکم

برخی از گربه ها عاشق نوازش هستند. شکم منطقه ای بسیار آسیب پذیر برای گربه است، بنابراین آنها به طور طبیعی از آن محافظت می کنند. به همین دلیل، وقتی او را نوازش می دهید، باید مراقبت باشید.
نمایش شکم گربه، نشانه عمیقی از اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *